טיילור רייט נלחמת על התואר

מאת לי קום חזרה

טיילור רייט היא אלופת העולם הנוכחית (לשנת 2016), האם היא יכולה לעשות זאת שוב? את העונה שעברה היא פתחה ב- 3 נצחונות מתוך 4 אירועים. כרגע, העונה של 2017 בעיצומה כאשר חמישה אירועים כבר מאחורינו ועוד חמישה לפנינו. 

עד כה טיילור קטפה נצחון אחד בלבד בתחרות ה- Oi Rio Pro Brazil. ובכל זאת, הנקודות שעומדות לזכותה מעונה קודמת והופעותיה בחצאי הגמר בתחרויות ה- Outerknown Women's Fiji Pro, ה- Rip Curl Women Pro Bells Beach וה- Drug Aware Margaret River Pro עזרו לה להתבלט ולתפוס את המקום הראשון בדירוג העולמי.
כרגע טיילור מובילה ב-1,500 נקודות על המדורגת השניה בעולם סאלי פיטצ׳גיבונס, כך שהכל עוד פתוח והכל יכול לקרות.

בינתיים חוץ מנקודות וגביעים מהאירועים השונים בסבב, טיילור קיבלה את פרס ה- ESPY המכובד בקטגוריית ה- best action sport athletes. בעולם הספורט, פרסי ה- ESPY הם כמו פרסי אקדמיה על השיגים ספורטיביים. הפרס מוענק לספורטאים גדולים כמו יוסיין בולט, מייקל פלפס, סרינה ויליאמס, קונור מגרגור ועוד רבים אחרים. עבור הכוכבים של עולם הגלישה זה פורום טוב להתחכך באתלטים גדולים אחרים ולהופיע באירוע שהוא יותר מיינסטרים מהאירועים הסגורים של עולם הגלישה. בגברים היה זה ג׳ון ג׳ון פלורנס אלוף העולם הנוכחי שקיבל את הפרס המכובד.

במקור טיילור מאוסטרליה מ- New South Wales ובת 23 בלבד. שנה שעברה אחיה אוון כיוון ותמך בה לאורך כל העונה. אוון בעצמו גולש מקצועי ומתחרה בסבב של הגברים. רוב התחרויות של הנשים והגברים מקבילות כך שיותר קרוב מזה הוא לא יכול להיות. כרגע אוון ממוקם שלישי בעולם יחד עם אדיראנו דה סוזה אלוף העולם לשנת 2015 ועם ג׳ורדי סמית. טיילור בידיים טובות והיא לא תוותר על אליפות עולם שניה ברציפות. עקבו אחריה בתחרות הבאה בסבב המקצועי לנשים התחרות תתקיים בקליפורניה וחלון הזמן הוא בין ה-31 ליולי ועד ה-6 לאוגוסט.

האם את/ה מעל גיל 18?