סרטים לתקופת הפלטה השטוחה

מאת עומרי חצור חזרה

אתם צריכים להבין, אני משתגע כתוצאה ממחסור חמור בגלים שקצת גורם לי לחפש אחרי הרגשת האדרנלין בכל מקום אפשרי. ולא, לא גלשתי ביום שבת וגם לא בשישי וגם לא כשהכל התחיל בחמישי ולמרות שאני הרבה במים לא באמת גלשתי באמת כבר חודש לפני זה כי לא באמת היו גלים, גם כשהיו. אני בכלל מתגעגע לגל אמיתי, כזה שיכול להזיז אותי מעצמי כשהוא נשבר עלי ולמרות זאת הסוואלים שקיבלנו לאחרונה (חוץ מיום שבת) לא היו מספיק חזקים כדי לקבל את התחושה.

בכל הקיץ הזה לא היתה אפילו סערה רצינית אחת ששלחה לנו גלים אמיתים. בדרך כלל זה קורה לפחות פעם בקיץ אז הים התיכון שולח סוואל שעובר את גובה המטר וגורם לגולש הממוצע שלא טס לשום מקום לחייך ולשחרר קצת קיטור, אבל הקיץ הזה, לא. וזה אולי נשמע שקשה לי ואולי תבינו מכל הפיסקה הזאת שאני קצת בוכה מבפנים ותכלס, זה די נכון כי שוב, אני לא גלשתי בשבת. אבל בדיוק בגלל זה וגם בגלל שראיתי את התחזית לזמן הקרוב והרחוק החלטתי לרכז לכולנו שלושה סרטוני גלישה שישחררו קצת לחץ ויעבירו את הזמן טוב יותר, לא משנה באיזה מצב אתם נמצאים.

 

VIDEO NO. 4: Chippa Wilson .1 

הסרט הכי מעורר השראה ומטורף שראיתי בזמן האחרון. עד כדי כך מטורף שיצא לי לראות אותו יותר מ 4 פעמים מאז שיצא לפני שבועיים ואם עדין לא ראיתם אותו אז זה ממש פשע. "בואו תצטרפו למסע מלא בכיף של צחוק וזמן טוב עם צייפה " אומר התיאור של הסרט בן 11 וחצי הדקות הזה, וזה בדיוק מה שתקבלו ממנו אם תלחצו פליי. צ'יפה יקח אותכם לסיבוב ענק באוויר, יגרום לכם לסובב את הראש מצד לצד כשהוא יעוף דרך סקשנים הזויים וקצת יגרום לכם לדמיין מה היה קורה אם הייתם נולדים בלונדינים בצד הנכון של האוקיינוס.

 

2. Is This The Best Right Point In The World?  

הסרט הזה קנה את כל עולמי בחצי דקה הראשונה בעיקר בגללל שהמילים הראשונות שפותחות אותו מדברות על מה שאני חופר עליו כבר שנים. בני אדם אוהבים את אזור הנוחות שלהם, יש מעט מאוד אנשים שמוכנים לצאת, לחקור ולהוציא כסף על משהו שהם לא בטוחים בו וזה בדיוק מה שקורה בסרט הזה וכל מילה נוספת מיותרת. ממליץ בחום לפנות קצת פחות משמונה דקות מהחיים שלכם ולהרשות לעצמכם לצאת מאזור הנוחות, גם אם זה רק בדימיון.

 

3. Nias – Laurie Towner

אני לא יודע אם אתם מודעים למה שקרה באינדונזיה בעונה האחרונה ומעבר לאינדו, מה קרה בניאס אבל זאת אחלה הזדמנות להתעדכן. האוקיינוס ההודי שלח הרים לחופי האזור וזה השפיע על כל השבירות שפזורות לאורך אינדונזיה והסביבה. אחד הסוואלים האלה שהגיע לניאס היה כמעט גדול מידי בשביל הריף של השבירה הזאת וזה הפך את הגלים לכל כך עבים ומפלצתיים עד כדי כך שרק מעט גולשים הסכימו להכנס למים, אלה שכן נכנסו זכו בחוויות מטורפות ומראות נדירים שמאפשרים לנו הצופים בבית להמשיך לפנטז על ויזת תייר לאינדונזיה.

האם את/ה מעל גיל 18?