פגאסוס אלופת ליגת קורונה פוצ'יוולי 2010

מאת מערכת קורונה חזרה

ביום שבת ה-11 בספטמבר הגיעה ליגת קורונה פוצ'יוולי 2010 לסיומה בפיינל פור מרהיב שהתקיים בנמל תל אביב לעיני אלפי צופים, כאשר קבוצת "אפריליה פגאסוס" של אושרי כהן ופר'ה הברזילאי הוכתרה למחזיקת    הגביע אחרי שגברה בגמר מרתק על "סאן אנד ניקה" של אמיר זוהר וליאור באום.

משחקי הפיינל פור של ליגת קורונה פוצ'יוולי 2010 הפגישו את ארבעת הקבוצות אשר צלחו את הליגה בת 13 המחזורים והגיעו לקו הסיום: "סאן אנד ניקה", "אפריליה פגאסוס", "נגב אילת" ו-"יהלומי ביצ'אצ'י.

משחק הגמר היה מרתק והסתיים בשלוש מערכות, כאשר "אפריליה פגאסוס" מצליחה להפוך את התוצאה.כבר מתחילת המערכה הראשונה, היה ברור לקהל הצופים שהם רואים קלאסיקה בהתהוות. המשחק היה רווי במהלכים מרתקים ושתי הקבוצות הפגינו פוצ'יוולי מצוין. אחרי שהפסידו במערכה הראשונה, שיסנו מתניים אושרי כהן ופר'ה וניצחו בשתי המערכות הבאות את אלופת שתי העונות האחרונות "סאן אנד ניקה", בתוצאה 2-1 במערכות.

משחקים מרתקים היו גם בחצאי גמר, כאשר הפייבוריטיות עלו למשחק הגדול:

בחצי הגמר הראשון גברה "סאן אנד ניקה" על "יהלומי ביצ'אצ'י" בשתי מערכות לאחר תצוגה משכנעת של פוצ'יוולי ברמה הגבוהה ביותר. "סאן אנד ניקה" הפתיעה כשליאור באום, שהיה פצוע חלק גדול מהעונה, עלה בהרכב במקום הברזילאי פרזיניו. באום הפגין משחק מצוין ונטול חלודה והוא ואמיר זוהר, הנחשב לשחקן הטוב בליגה, שלטו בשתי המערכות וניצחו.

"אפריליה פגאסוס" נתקלה ביריב נחוש בחצי הגמר השני אך אושרי כהן זכה לנקמה המתוקה שלו כאשר הכניע, יחד עם שותפו פר'ה, את קבוצת "נגב אילת" של אדר זינו ומתי פול, אחרי שהאחרונים הדיחו את אושרי ושותפו יוסי גולן בחצי הגמר אשתקד. המשחק הסתיים בניצחון 2-0 במערכות.

במשחק על מקומות 3-4 גברה "נגב אילת" של מתי פול ואדר זינו על "יהלומי ביצ'אצ'י של ג'ורג' בסון ומוטי בר חי בשתי מערכות.

הקבוצות "ותיקי הגלקטיקוס" ו"כוכבי שביט", שעלו באופן אוטומטי לליגה הראשונה אחרי שסיימו בשני המקומות הראשונים בליגה השנייה, החליפו את שתי היורדות מהליגה הראשונה "אנדרדוג" ו-"הפוך גוטה" אחרי שהאחרונות סיימו במקומות האחרונים.

לאחר שנה מרתקת, מוצלחת ומלאת הישגים, ליגת קורונה פוצ'יוולי ממשיכה לצעוד לכיוון 2011.

האם את/ה מעל גיל 18?