גביע החורף של ליגת קורונה פוצ'יוולי 2010

מאת מערכת קורונה חזרה

ביום שישי ה-19 בפברואר, בסיום פגרת חורף קצרה, חזרה ליגת קורונה פוצ'יוולי אל חוף גורדון ונערך טורניר החורף – Corona FootVolley Winter Cup 2010.

16 קבוצות המובילות בארץ, בניהם "אריות גורדון" קבוצתם הותיקה והמוכרת של אושרי כהן ויוסי גולן, וקבוצת "כרישי החול" קבוצתם של שלום מכאלשוולי וליאור באום התמודדו על התואר מחזיקת גביע החורף של ליגת קורונה פוצ'יוולי ועל הזכות להתמודד בטורניר Corona FootVolley European Tour – Eilat 2010 (סבב אליפות אירופה בפוצ'יוולי) שנערך בסוף חודש מרץ בעיר אילת.

קהל של מאות אנשים הגיעו לחוף גורדון לצפות בטורניר גביע החורף של ליגת קורונה פוצ'יוולי, הקהל הרב שהגיע לחוף זכה לצפות במשחקי פוצ'יוולי מהרבה הגבוהה ביותר שיש.

לאחר 4 סבבי משחקים הגיעו אל משחק הגמר קבוצת ה"חבר'ה הטובים" קבוצתו של עומרי כהן (בן המאמן אלי כהן) ושותפו מוטי בר חי אשר התמודדה מול קבוצת "מועדון הריץ'" הקבוצה האור יהודאית של דודו טובי אשר חבר עם השחקן הברזילאי סאנדרו אלמינו (השחקן המצטיין ואלוף ליגת קורונה פוצ'יוולי 2009).

בתום משחק גמר צמוד ומרתק עם מפגן משחק פוצ'יוולי ברמה גבוהה ביותר, הצליחה קבוצת ה"חבר'ה הטובים" להפתיע ולגבור על קבוצת "מועדון הריץ'".

קבוצת "החבר'ה הטובים" זכתה בגביע החורף של ליגת קורונה פוצ'יוולי לשנת 2010.

בטורניר Corona FootVolley Winter Cup נקבעו 8 הקבוצות אשר יצגו את ישראל בסבב אליפות אירופה בפוצ'יוולי – Corona FootVolley European Tour Eilat 2010.

בטורניר באילת השתתפו המובילות שבנבחרות הפוצ'יוולי האירופאיות: ספרד, איטליה, הולנד, גרמניה, אנגליה ופורטוגל.

 

 

האם את/ה מעל גיל 18?