קוזי למלם עושים זאת שוב!

מאת מערכת קורונה חזרה

טורניר קורונה פוצ'יוולי האחרון של הליגה השנייה לעונת 2014 התקיים בסוף השבוע האחרון בנמל תל אביב. המתחם שלנו הוקם, השחקנים התכוננו, הקהל הגיע וחגיגת הפוצ'יוולי יצאה לדרך. כרגיל-  ביום שישי מתקיים שלב הבתים, ארבע קבוצות בכל בית. כל קבוצה נלחמה על המקום הראשון בבית, המשחקים היו צמודים מאוד והמוטיבציה הייתה בשיאה. מבית א' עלו קבוצות RST ו-אריות גורדון, מבית ב' יהלומי גורדון ובסקינד מניה ומבית ג' עלו קוזי למלם וצפתא. בנוסך עלו קבוצות בר והולך ובונדס מהמקומות השלישיים בבית.

בתים 1

יום שבת נפתח במגמת ירידת טמפרטורה קלה והקלה בעומס החום הקיצוני מה שיצר תנאים אופטימלים לפוצ'יוולי. המשחק הראשון של היום הפגיש בין קבוצת RST של איציק סימן טוב ורובן דריי וקבוצת בונדס של דן רושנסקי ואורי מזרחי. המערכה הראשונה הלכה לכיוונה של קבוצת בונדס שהפתיעו ביכולתם את רובן ואיציק וניצחו בתוצאה 18:13. במערכה השנייה התהפכו היוצרות רובן ואיציק נכנסו לעניינים, הצליחו לנצח 18:15 ולהשוות את המערכות ל- 1:1. מערכה שלישית ומכרעת נפתחה בנדנדת נקודות כאשר אף קבוצה לא הצליחה לפתוח פער ולעלות ליתרון משמעותי. בשלב הזה הכושר הגופני משחק תפקיד חשוב והקבוצה שנראתה יותר בכושר היא קבוצת RST עם איציק ורובן שמצליחים לנצח את המערכה בסופו של דבר ולהיות הקבוצה הראשונה בחצי הגמר.

המשחק הבא הפגיש את הטוענת לכתר יהלומי גורדון של שלומי משה ורן ארבל והקבוצה המשתפרת של השנה – צפתא של אריאל ישעיה ושי סליס. במערכה הראשונה נראה היה שרן לא הצליח להתעורר עדיין, אריאל ושי הצליחו לנצל את חוסר הערנות הזאת ולעלות ליתרון מפתיע של 1:0 במערכות לאחר ניצחון 18:13. רן ושלומי נהלו דין ודברים בפסק הזמן בין המערכות ונראה שהשיחה עשתה את שלה, את המערכה השנייה הם פותחים הרבה יותר מרוכזים, ומצליחים להשוות את המערכות ל- 1:1 לאחר ניצחון דחוק 18:16. שוב פעם הגענו ל- מערכה שלישית ומכריעה, שי ואריאל נראו קצת עייפים והמערכה התנהלה באופן חד צדדי לטובת קבוצת יהלומי גורדון שמנצחים את המערכה בתוצאה 15:4 ועולים לחצי הגמר למפגש מול קבוצת RST. שי ואריאל יצטרכו להתאמן עוד קצת בכדי להגיע לשנה הבאה בצורה חדה יותר.

במשחק השלישי של היום שיחקו אלופת הטורניר הקודם קבוצת קוזי למלם של בן פז ופסקל שמידט וקבוצת בסקינד מניה של יניב יקותיאל ואנדריי קופרשמיט. המערכה הראשונה הייתה חד צדדית ונראה שקוזי למלם באו לטייל. המערכה נגמרת בתוצאה 18:6. אבל זה מה שיפה בפוצ'יוולי, בסקינד מניה לא נשברו והצליחו לגרור את קוזי למלם למערכה שלישית לאחר ניצחון דחוק 18:16. קוזי למלם החליטו שלא מתאים להם עדיין לסיים את הטורניר וללכת הביתה ואת המערכה השלישית הם פותחים בכל הכוח ועולים ליתרון מוקדם, בסקינד מניה לא מוותרים אבל לא מצליחים לנצח את המערכה וקוזי למלם עולים לחצי הגמר לאחר ניצחון 15:12 במערכה השלישית.

המשחק האחרון לשלב רבע הגמר הפגיש את קבוצת אריות גורדון של יוסי גולן ואריאל חזן וקבוצת בר והולך של יפתח קדישאי ואמיר בן חיים. האריות פתחו בסערה, יוסי גולן החליט שהפעם הוא רוצה מקום בפודיום והוא לא ייתן לאף אחד לקחת לו את זה. המערכה הראשונה עוד הייתה צמודה ונגמרה בתוצאה 18:15 לאריות, אבל המערכה השנייה הייתה תצוגה חד צדדית של האריות מגורדון 18:9 והם הראשונים לסיים משחק לאחר 2 מערכות.

המשחק הבא היה משחק חצי הגמר הראשון אשר הפגיש את יהלומי גורדון, שלומי משה ורן ארבל, עם קבוצת ,RST איציק סימן טוב ורובן דריי. המשחק נפתח ויהלומי גורדון הבהירו טוב מאוד מי בעל הבית על המגרש, פתחו פער שלרובן ואיציק היה קשה מאוד לצמצם והמערכה נגמרת בתוצאה 18:12 ליהלומים ו- 1:0 במערכות. במערכה השנייה הקרב היה קצת יותר צמוד אבל ראובן ואיציק נראו קצת עייפים ולא הצליחו להשוות את המערכות, 18:14 בסיום המערכה לשלומי ורן והם מבטיחים את מקומם בגמר בפעם השלישית ברציפות. איציק ורובן יאבקו על המקום השלישי.

במשחק חצי הגמר השני נפגשו בן פז ופסקל שמידט הלו הם קבוצת קוזי למלם, המגנה על התואר, ואריות גורדון הלו הם יוסי גולן ואריאל חזן. במערכה הראשונה פסקל ובן נראו נחושים להגיע לגמר ולהגן על התואר והאריות מגורדון לא הצליחו לעצור אותם, זה נגמר בתוצאה 18:13 לקוזי למלם. המערכה השנייה הייתה משחק אחר לגמרי, המומנטום החליף צד והתמקם לו ליד האריות בעוד בן ופסקל נראים קצת המומים מהביצועים של יוסי ואריאל, המערכה נגמרת בתוצאה 18:11, מה שאומר 1:1 במערכות ומערכה שלישית ומכרעת. עם פתיחת המערכה אפשר היה לראות מי הקבוצה הטובה יותר, קוזי למלם נלחמו על כל כדור ולא נתנו לעייפות להשפיע, בעוד יוסי ואריאל נראו חסרי אונים אל מול הכדורים של פסקל ובן. המערכה נגמרת בתוצאה 15:5 ויש לנו שיחזור של הגמר מהטורניר הקודם, קוזי למלם נגד יהלומי גורדון.

רגע לפני הגמר נערך המשחק על מקומות 3/4, בין אריות גורדון של יוסי גולן ואריאל חזן לבין RST של איציק סימן טוב ורובן דריי. המשחק היה צמוד ברובו והיה קשה לחזות מי ינצח. מה שניתן היה לראות בבירור זה את הרצון של יוסי גולן להגיע לפודיום כאשר לאחר עליה לנגיחה הוא נוחת לא טוב על הרגל, מסובב את הקרסול אבל עדיין בוחר להמשיך. בסופו של דבר לאחר קרב צמוד מאוד מצליחים יוסי גולן ואריאל חזן לנצח 18:15 את איציק סימן טוב ורובן דריי ולקחת את המקום השלישי.

בינתיים מאות אנשים התקבצו סביב ארגז החול בנמל תל אביב, המוזיקה התנגנה ברקע, הבירות נשפכו כמו מים והכל היה מוכן לדבר שבשבילו שיחקנו כל היום – משחק הגמר! קוזי למלם עם בן פז ופסקל שמידט מצד אחד ויהלומי גורדון עם שלומי משה ורן ארבל מן הצד השני. המערכה הראשונה נפתחה בסערה, שתי הקבוצות נלחמו על כל נקודה אבל בן ופסקל נראו קצת יותר חדים וניצחו את המערכה הראשונה בתוצאה 18:13. שלומי ורן ירדו להפסקה בין המערכות, התאפסו על המשחק ופתחו את המערכה השנייה בקצב מסחרר, גם המערכה הזאת נגמרת בתוצאה 18:13 אבל הפעם לטובת היהלומים מגורדון. לאורך כל המערכה השלישית והמכרעת היה המשחק צמוד, כאשר אף קבוצה לא מצליחה לפתוח פער. התוצאה עמדה על 17:17 ולאחר שתי הארכות הצליחו בן ופסקל לשבור את שלומי ורן ולנצח שתי נקודות רצופות היישר לתואר אלופי טורניר קורונה פוצ'יוולי 2014! שלומי ורן יתנחמו במקום השני ובהצעת הנישואין שרן ארבל הציע על טקס הפודיום, היה מרגש!!!

בשבוע הבא טורניר מסכם של הליגה הראשונה עם צ'ופר לקבוצות הליגה השנייה שהגיעו למעמד חצאי הגמר בטורניר האחרון. האם סאן&ניקה ייקחו את כל טורנירי הליגה הראשונה או שאחת הקבוצות תצליח לעצור אותם ? אולי יהיו אלה אושרי כהן ויונתן פלאשנברג ? כל זאת נדע בשישי-שבת בנמל תל אביב, אנחנו נהיה שם עם הרבה בירות, ואתם ?       

   [image-gallery id="2425"]

 

 

 

האם את/ה מעל גיל 18?