3 פעמים על פודיום כאלופת העולם פעם 1 מתחת לחופה

מאת לי קום חזרה

אם תהיתם איך נראית כלה שהיא גם אלופת העולם 3 פעמים, אז תדמיינו את קאריסה מור מתחת לחופה. הגולשת המוכשרת נישאה בשבוע שעבר לבחיר ליבה, לוק הנטרמן בטקס מרגש באוהו, הוואי. תדמיינו חתונה בהוואי, שהזוג נכנס יחף לחופה, צועדים על דשא ירוק והכל מסביב מלא בפרחים לבנים, צבעוניים, הטבע נוכח ויוצר אווירה צנועה, אמיתית ומרגשת. ככה בדיוק זה היה, האירוע התרחש בבית של חברים באוהו כ- 300 אורחים הגיעו לחגוג ביניהם משפחה, חברים, גולשים וספונסרים. בין האורחים הגיעו ג'ון ג'ון פלורנס האלוף הטרי, סטפני גילמור, קוקו הו, בתאני המילטון ועוד. כולנו יודעים מה קאריסה יודעת לעשות על הגלשן, אבל בטקס החתונה היא הוכיחה גם יכולות שירה מרשימות ביותר, כשהקדישה שיר לאהובה לוק כחלק מריקוד הסלואו שלהם.

קאריסה ולוק, שניהם בני 25 והם חברים עוד מימי התיכון, מתרגשים להתחיל פרק חדש בחייהם ביחד. לאורך השנים הם תמכו אחד בשני, זה לא שגרתי שבת הזוג שלך חיה במשך 6 חודשים בשנה על מזוודה. מנגד קאריסה תמכה גם אם מרחוק בלוק, כאשר פתח את העסק שלו בנן, יחד עם שותפיו. בנן מציעים קערות בננה בריאותיות ומרעננות ויש להם מספר סניפים ברחבי הוואי. לוק התלווה, עודד ודרבן את קאריסה במהלך הקריירה שלה כגולשת מקצוענית ומצליחה בסבב.

מאז שהייתה גולשת צעירה, היה מובן וברור שמדובר בכישרון יוצא דופן. היא התחילה לגלוש בגיל 5 בתור תחביב עם אביה, מהר מאוד היא הבינה שזה מה שהיא רוצה לעשות. עונת 2018 שתתחיל במרץ תהיה העונה השמינית של קאריסה בסבב המקצועי. בשנת 2011 כשהיא הייתה בת 18 בלבד, היא זכתה בתואר אלופת העולם והייתה הגולשת הצעירה ביותר בהיסטוריה שזכתה אי פעם בתואר אליפות העולם. זכייה בגיל כה צעיר לא התרחשה אפילו בקטגוריית הגברים. בשנת 2013 היא קטפה את התואר בשנית והפעם השלישית הייתה בשנת 2015. לפני הזכיות המפוארות הללו קאריסה עברה דרך תחרותית ארוכה ומוצלחת בקטגוריית הג'וניורס, מגיל 12 היא נצחה 4 פעמים ברציפות את תחרות ה-NSSA בקטגוריה הפתוחה לנשים, היא התברגה במקומות הראשונים בתחרויות ה- ISA ג'וניור וצברה נצחונות רבים. בשנת 2008 כשהיא בת 16 בלבד היא נצחה את תחרות הטריפל קראון והפכה לאלופה הצעירה ביותר בכל הזמנים.

מה שהכי יפה בקאריסה, זה שהיא עושה את כל זה בחיוך כובש ובצעינות. אין בה טיפת יהירות או שחצנות אף על פי שבמשך שנים רבות היא בלטה בהשיגיה באופן ניכר על פני הגולשות האחרות. קאריסה נהנת מהדרך והיא מלאה בהוקרת תודה על מסלול החיים שהיא חווה. היא כותבת באתר שלה "ניצחון זה מדהים אבל זה זמני, הדברים שאני לוקחת איתי מהמסע הם אותם הרגעים שאני מבלה עם אנשים שאני פוגשת בדרך, הצחוקים והחוויות לצד התחרויות. אושר והצלחה לא נמדדים לפי גביעים גדולים אלא בנצחונות הקטנים של היום יום"

עם גישה לחיים כמו שלה, איך אפשר שלא להיות שמחים? אנו מאחלים לקאריסה בהצלחה בחיי הנישואים ובעונת התחרויות הבאה שתתחיל בעוד 3 חודשים. שתי העונות האחרונות, 2016-2017 היו מאתגרות עבור קאריסה מבחינת השגים, אולי שינוי הסטטוס יפתח לה את המזל גם בחיים המקצועיים? בכל מקרה, את התמיכה וההערצה שלנו כבר יש לה. שיהיה המון בהצלחה.

 

האם את/ה מעל גיל 18?