הפרסומת של קורונה: סיפורו של מסע

יום שבת
29
ביוני

מאחורי הפרסומת הבלתי שגרתית של בירה קורונה עומדת יוזמה מיוחדת במינה של קורונה אשר לקחה צילום של סרט פרסומת למימד חדש ואחר.

לקורונה קשר אמיץ לחופי ים ולגולשים, לספורט חופים ולשמירה על חופים מאז פרצה אל תודעת המערב בתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת. ככזו, הזמינה קורונה חבורה של גולשים אוסטרלים ידועים בעולם הגלישה וביניהם ג'ראד האוז, דייב פרים ומריון גרבר, לתכנן טיול חלומות לחופי מקסיקו. כדי לספק לגולשים חוויה אותנטית, קורונה סיפקה לגולשים קרוואן מיוחד – Winnebago Chieftain  מודל 1976.

5007150572_dac344639c_z

 החבורה בחרה לטייל לאורך חופיה המערביים הבתוליים והמרהיבים של מקסיקו.  אחרי הכל, מאחורי היוזמה עמדה הכוונה לצלם סרטון פרסומת לקורונה. לכן, שלחה קורונה את במאי סרטי הגלישה האגדי טיילור סטיל ואת צלם הסטילס המוערך כריס סירל ביחד עם חבורת הגולשים במטרה לתעד באופן אותנטי את המסע המיוחד הזה במקסיקו בכלל ובחופי חלומות לגולשי הגלים בפרט. 

כמו שסרטי הפרסומת מיטיבים לשקף, המסע סיפק לגולשים חוויית חיים. הגולש ג'ראד האוז, שכבר ראה חופים מדהימים ברחבי הגלובוס, תיאר את המסע כ"חוויה מדהימה" וציין שבאחד הימים "אחרי יום שלם של גלישה בחופים שכוחי אל, כשהצוות יושב על החוף עם קורונה וצופה בגלים המושלמים המתנפצים לאורך חופי דקלים, הבנתי שזה בדיוק המקום בו אני רוצה להיות". משתתפת אחרת במסע, אנה ויטאלי, סיפרה: "שחינו בים, שיחקנו כדורגל עם ילדים מקומיים, התיישבנו לראות ביחד את השקיעה ואז התיישבו החברים סביב המדורה ושתו קורונה. זהו רגע שלא אשכח לעולם". 

טיילור סטיל תיעד את המסע אליו יצאה החבורה בסרטו הקצר והחד פעמי A Journey by Taylor Steele. במקביל, הפיק סטיל אחד עשר סרטי פרסומת של קורונה, כשנופיה המרהיבים של מערב מקסיקו, מחופי הים ועד ההרים המושלגים, משמשים לו תפאורה טבעית, והגולשים הנהנים מכל רגע – משמשים כשחקנים. לבקשתו של סטיל,  חבר ללהקת האינדי האלקטרונית האוסטרלית Years Around the Sun, חיברה הלהקה, בהשראת החומרים שצילם, את השיר Miles Away המפליא ללוות בגרסתו האקוסטית את הפרסומות ולתאר בליריקה שלו, מילים ומנגינה כאחד, את חוויית המסע.

צפו כאן בסרטון A Journey, והצטרפו במשך שלוש דקות למסע בן כמה שבועות בחופי מקסיקו:

את השיר Miles Away המתנגן לאורך הסרטון אפשר לרכוש כאן.

רוצים לשמוע עוד על מה שקורה בקורונה? הצטרפו לקורונה בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם.

 

Comments

Powered by Facebook Comments